Průběžné novinky

Děti v mateřské škole

Vážení rodiče, všimli jste si, že na konci stránek naleznete Kubatovský zpravodaj, kde pro Vás vkládáme aktualitky a zprávičky z běžného dění v naší školce?

Provoz MŠ o Vánočních prázdninách

Vážení rodiče,

pracující rodiče, kteří potřebují umístit své dítě v době vánočních prázdnin v MŠ (27., 28., 31. 12 a 2. 1. 2019), nahlásí svůj požadavek písemně a předají uč. na třídě do 30. 11. 2018.
Která MŠ bude v provozu, oznámí Magistrát města podle počtu žádostí ze všech MŠ v Českých Budějovicích.

Termíny schůzek

Vážení rodiče, přinášíme Vám souhrnný seznam všech chůzek v MŠ pro tento akademický rok:

• 12.9.2018 – 15:30 hod schůzka rodičů všech rodičů - informativní (Následuje schůzka rodičů předškoláků) MŠ 1 Mravenečci
  • 14.3.2019 – 15:30 hod schůzka rodičů předškoláků – informace k zápisu do ZŠ  MŠ 2 Ovečky
  • 16.4.2019 - 15:30 hod schůzka všech rodičů - informativní MŠ1 Mravenečci
  • 13.6.2019 – 15:00 hod schůzka rodičů nově přijatých dětí MŠ 1 Mravenečci

Kubatovský zpravodaj

kalendar
Logopedická třída na výletě do Českého Krumlova
  • Návštěva sádek

MŠ Kubatova se vydala navštívit a poznat nejrůznější druhy ryb.

Návštěva sádek
Logopedická třída slaví státní svátek
Zvířátka v lese
Mravenci a Ježci v lese