Průběžné novinky

Děti v mateřské škole

Vážení rodiče, všimli jste si, že na konci stránek naleznete Kubatovský zpravodaj, kde pro Vás vkládáme aktualitky a zprávičky z běžného dění v naší školce?

Žádost o pomoc se sestavením domečku pro Vaše děti

Vážení rodiče,

děkujeme za pomoc se sestavením domečku pro Vaše děti a prosíme Vás o pomoc ještě jednou.

Žádáme tatínky, zda mohou přijít pomoct panu školníkovi 3. 10. 2018 od 15 hod.

Bez Vaší pomoci (v jednom) se domeček sestavit nedá a Vaše děti nebudou mít odkud si půjčovat hračky na pískoviště.
Děkujeme!

Termíny schůzek

Vážení rodiče, přinášíme Vám souhrnný seznam všech chůzek v MŠ pro tento akademický rok:

• 12.9.2018 – 15:30 hod schůzka rodičů všech rodičů - informativní (Následuje schůzka rodičů předškoláků) MŠ 1 Mravenečci
  • 14.3.2019 – 15:30 hod schůzka rodičů předškoláků – informace k zápisu do ZŠ  MŠ 2 Ovečky
  • 16.4.2019 - 15:30 hod schůzka všech rodičů - informativní MŠ1 Mravenečci
  • 13.6.2019 – 15:00 hod schůzka rodičů nově přijatých dětí MŠ 1 Mravenečci

Kubatovský zpravodaj

kalendar
Výstava hub Mravenci
Sbírka pro Adélku
Sportovní den předškoláků na SKP
Zahradní slavnost
  • Olympijský den

Naši předškoláci se zúčastnili Olympijského dne, největšího českého běhu pod záštitou Českého olympijského výboru.

Olympijský den
Předškoláci v planetáriu
Velký úspěch ve výtvarné soutěži Exotika zblízka
Canisterapie v logopedické třídě