Kubatovský zpravodaj

Štafetový pohár

03.05.2017

Ve středu 3. 5. 2017 jsme se zúčastnili okresního kola ŠTAFETOVÉHO POHÁRU pořádaného atletickým oddílem T.J.  Sokol  České Budějovice.  Soutěžilo se v disciplínách 8x100m, 8x200m, skok daleký a skok z místa.

Ve štafetě 8x100m 1. – 3. tříd jsme obsadili 3. místo ve složení:  Matěj Horčička, Karolína Mochaňová, Tobiáš Brabenec, Kristýna Zemanová, Lenka Filipová, Jakub Čapek, Natálie Pokorná, Matěj Šimek. Žáci 4. – 5.  tříd v této disciplíně zvítězili ( Jan Šebest, Kateřina Hlaváčová, Štěpán Hoch, Viola Hrouzková, Martin Badanovič, Eliška Hrouzková, Lucie Bahenská, Jan Hlaváč). Vítězství jsme obhájili i ve smíšené štafetě 8x200m (zde běželi mladší společně se staršími). Součet všech časů nám zajistil krásné celkové druhé místo a možný postup do krajského kola.

V dalších závodech děti bojovaly pouze samy za sebe a i zde jsme byli velmi úspěšní. Mezi mladšími vyhrál Tobiáš Brabenec -  skok z místa výkonem 186 cm. Mezi staršími vybojovala ve skoku dalekém  1.místo Lucie Bahenská výkonem 442 cm a 2.místo Jan Hlaváč s 439 cm. Všem závodníkům gratulujeme k úžasným výkonům a také děkujeme rodičům, kteří nás přišli podpořit a fandili nám.