Karolína Bittová

Mistrovství Evropy
Kdy: 15.10.2016
Kde: v Českých Budějovicích
Účastnilo se jí 227 závodníků z reprezentačních výběrů z 35 oddílů a škol Allkampf-Jitsu.

Karolína Bittová (SKP Č. Budějovice získala v kategorii Starší žákyně (11-13 let) 8.-7. Kyu  1. místo.

Mistrovství ČR
Kdy: 15.5.2017
Kde: V Mostě
V pořadí 21. otevřené mistrovství České republiky v Allkampf - Jitsu.
Startovalo na něm 183 závodníků z jedenácti klubů. SKP ČB jsou pošesté za sebou mistři ČR.

Karolína Bittová (SKP Č. Budějovice) získala v kategorii Starší žákyně (11-13 let) 8.-7. Kyu  1. místo.

Pozn.:

Allkampf-Jitsu (AKJ) je moderní bojové umění využívající propracované asijské techniky boje. Je to sebeobranný systém, který využívá údery, kopy, úhyby těla, házení a páčení, boj ve stoje a na zemi k odražení jakéhokoliv útoku za účelem ochránění zdraví nebo majetku obránce.

AKJ lze zařadit do rodiny novodobých evropských škol Ju Jutsu, které vznikaly v polovině minulého století. AJK oproti jiným školám Ju Jutsu se ale přizpůsobuje potřebám sebeobrany dnešní doby a to jak v profesní, tak ve veřejné sféře.