Kubatovský zpravodaj

Štafetový pohár

19.04.2018

jsme se zúčastnili ŠTAFETOVÉHO POHÁRU. Závodili jsme ve štafetách 8x100m a 8x200m. Běželi žáci třetích až pátých ročníků.  Z jedenácti škol jsme získali krásné druhé místo. Nebylo to jediné pěkné umístění.  Na prvním místě se v soutěži jednotlivců umístil Štěpán Hoch v hodu medicinbalem výkonem 9,34 m a další první místo vybojovala Ellen Eiseltová ve skoku z místa výkonem 1,83 m.

Školu reprezentovali: Ellen Eiseltová, Šimon LItoborský, Tereza Gallistlová, Marek Jech, Patrick Egger, Magdaléna Straková, Lenka Filipová, Dominik Plch ,Adam Havel, Kateřina Hlaváčová, Tobiáš Brabenec, Veronika Bittová, NatálieTušlová, Štěpán Hoch, Ella Budínská. Všem moc gratulujeme k vynikajícím výkonům  a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů. DĚKUJEME !!!!!