Mladý cyklista

10.10.2018

... se zúčastnilo 6tičlenné družstvo naší školy oblastního kola již tradiční dopravní soutěže Mladý cyklista. Žáci 2.-4. ročníků zde prověřili své vědomosti z dopravní výchovy formou testů, znalosti z první pomoci s pracovníky záchranné služby a své cyklistické dovednosti na dopravním hřišti za doprovodu Policie ČR, která se podílela na organizaci a hladkém chodu celé akce. Všichni účastníci také zdolávali nelehké překážky v jízdě zručnosti, se kterou se naši žáci popasovali na výbornou. Ve velké konkurenci 23 škol jsme zdárně obsadili 8. příčku a odnesli jsem si cenné zkušenosti. Děkujeme Daniele Houškové, Petru Petráchovi, Daryně Sharkan, Antonínu Heřmanovi, Barboře Vinklerové a Adamu Řimnáčovi za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie na rajce.net