Českobudějovické slavné vily a jejich lidé

01.02.2019

se jmenovala soutěž, do níž se zapojili žáci dějepisného semináře naší školy. Od září do konce roku 2018 hledali správné odpovědi a plnili úkoly spojené se slavnými českobudějovickými vilami a jejich obyvateli. Pořadí nejlepších vyhodnocených prací určila hodnotící komise složená ze zástupců odboru památkové péče Magistrátu města České Budějovice a Národního památkového ústavu. Naši žáci získali první místo v kategorii kolektiv.

Dne 27. 3. 2019 v 10:00 hod se v obřadní síni českobudějovické radnice uskuteční slavnostní předání cen výhercům. Cenou pro vítězný kolektiv je skupinová vstupenka do jednoho vybraného památkového objektu ve správě Národního památkového ústavu v Českých Budějovicích.

Ocenění: Veronika Bittová z 6.C, Aneta Hlaváčová, Kristýna Labajová, Kateřina Sládková, Kateřina Vlášková ze 7.A, Tereza Hajtolová, Tereza Dořáková ze 7.B, Elizabeth Kristin Křížová z 8.A, Eva Týrová, Erik Dejčmar z 8.B, Anna Záblacká z 9.A, Nela Bočková, Adéla Fousková, Aneta Nicole Hovorková, Markéta Pešková z 9.B

PA040192.JPG