Bílé vrány

23.03.2016

Bílé vrány byl název letošního mediálního a environmentálního projektu, ve kterém pracovaly smíšené týmy žáků 4. a 8. tříd pod vedením patronů. Jejich úkolem bylo nalézt ve škole málo využívaná místa, navrhnout jejich lepší využití pro žáky a své návrhy zrealizovat. Ve středu 23. března 2016 ve školní tělocvičně prezentovaly děti průběh a výsledky své práce.

Nápaditost a provedení hodnotily děti ze 3., 5., 6. a 7. tříd. Vítězem hlasování o nejzajímavější nápad se stala skupina paní učitelky Špačkové s jejich Kaktusolandem. O vítězství v anketě o nejužitečnější vylepšení se dělí týmy paní učitelky Čížkové s odpočinkovou Chill Zone a paní učitelky Vajglové s Chytrými schody. Nejlepší prezentaci předvedli svěřenci paní učitelky Žáčkové, kteří se postarali o zahradní nábytek pro Oázu klidu v atriu. Nejvíce bodů celkem získali za Relaxační zónu na školní zahradě žáci pod vedením pana učitele Kuvika.

Děkujeme všem patronům a jejich týmům za zajímavé nápady i odvedenou práci a žákům 9.B za pomoc při organizaci projektového dne.

Mgr. Miluše Malechová