AKTUÁLNĚ

VÝSTAVA VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO

7. - 9. 11. 2019

Největší prezentace a výstavní akce středních škol a učilišť v jižních Čechách s novinkami školního roku 2019/2020

Vzdělání a řemeslo je unikátní výstava určená zejména žákům 9. tříd a jejich rodičům.

Školy prezentují své studijní a učební obory a nechybí ani nejvýznamnější zaměstnavatelé regionu. Přitomni jsou jak zástupci škol, tak pracovníci z poradenských středisek, jsou připraveni odpovídat na dotazy a pomáhat žákům tak, aby jim usnadnili rozhodnutí kam nastoupit po základní škole. Žáci 9. ročníků se můžou v reálu přesvědčit, co daná škola nabízí a přímo na místě se poradit se zástupci jednotlivých škol o možnostech studia i detailech přijímacího řízení.

Součástí výstavy Vzdělání a řemeslo bývá také  Veletrh fiktivních firem, který významně napomáhá rozvoji podnikatelských dovedností žáků, kteří si vyzkouší simulaci reálného podnikatelského prostředí v podmínkách tržního hospodářství. A také soutěží o hodnotné ceny.

Probíhá také bohatý doprovodný program. Na podiu probíhají módní přehlídky, přehlídky šperků, ukázky líčení, účesů a další prezentace prací studentů.

Vstup bude umožněn:

hlavní brána, severní brána, brána č. 3

Žáci 9. ročníků naší školy navštíví výstavu v rámci výuky pracovních činností (volba povolání) dne 8. 11. 2020.