AKTUÁLNĚ

Poděkování rodičům

30.06.2021

Vážení rodiče,

na závěr školního roku, který byl velmi ovlivněn situací s uzavřením škol, mi dovolte, abych Vám poděkoval.

Chtěl bych poděkovat za úsilí, které jste věnovali svým dětem při distanční výuce. Moc si vážíme podmínek, které jste pro své děti během této nelehké doby vytvořili. Chápeme, že to pro mnohé z vás nebylo vůbec lehké, když jste museli ke svým běžným povinnostem ještě přijmout břímě v podobě domácího distančního vzdělávání. Za to vám patří obrovské poděkování.

Vašim dětem bych chtěl poděkovat za aktivitu, se kterou se velká většina z nich do distanční výuky zapojila. Byli jsme velmi potěšeni. Celá situace je dovedla určitě k větší samostatnosti a odpovědnosti. Přejeme si, aby píli přenesli i do dalšího školního roku.

Zvládli jsme to. A to i přesto, že jsme nebyli spolu na jednom místě. Ale spolupracovali jsme, pomáhali si, vyměňovali si zkušenosti. Jak my učitelé, tak i naši žáci a Vy rodiče. Ještě jednou všem velký dík.

Na závěr chci popřát hezké a pohodové prázdniny, pevné zdraví, hodně sil a optimismu.

Mgr. Libor Kocián